سه شنبه 8 آذر 1401 - 6 جمادي الاول 1444 - 2022 نوامبر 29 - ساعت 4:1
335رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
عبارت مورد جستجو :
خطر تروریسم وهابیت
سخنی با شیخ قرضاوی 25 اسفند 1387 19:43
آقای شیخ یوسف قرضاوى را سالیان دراز به عنوان چهره ای معتدل در بین عالمان اهل سنت می شناختم، برخی کتابهای علمی وی را دیده وبرخی مصاحبه ها وبرنامه سلسله وار او را با عنوان (الشریعة والحیاة) در کانال الجزیره قطر دیده ام، ....
ابعاد گوناگون فاجعه غزه وکشتار ددمنشانه مردم توسط ر‍‍ژیم صهیونیستی، از جهاتی گوناگون قابل بررسی است:
پیام غزه 14 دی 1387 18:43
فاجعه غزه دل هر صاحب دلی را به درد آورده است، اگر تا دیروز میگفتیم سران عرب در برابر جنگ ۳۳ روز رژیم صهیونیستی علیه حزب الله لبنان ثابت کردند که بویی از اسلام نبرده اند امروز با سکوت ننگین خود بخوبی روشن ساختند که بهره ای از انسانیت هم ندارن
حرکت معنی دار خبرنگار جوان عراقی منتظر زیدی کام تلخ شکست آمریکائیان را تلخ تر کرد. بوش که نفسهای آخر حکومت ننگین خود را می کشد ودر سراشیبی افتادن در زباله دان تاریخ است به گمان بدست آوردن آخرین سوژه تبلیغاتی راهی عراق شد تا با قیافه پیروزمندانه مصنوعی، سرپوشی بر افتضاح شکست خود در عراق نهد. سیاستمداران خام عراق با امضای پیمان نامه به اصطلاح امنیتی خود برگ خاکستری –ونه سبز- به بوش دادند، که اگر از خود درایت وشهامت نشان می دادند آن را در مجلس رد می کردند، ولی این پیمان نامه نیاز به رای مردم داشت که با پرتاب یک جفت کفش داده شد!
درباره نقش و تاریخ زنان در بقیع، با موارد بسیارى روب‏رو مى‏شویم که نشان دهنده حضور مثبت و ماندگارى نام و یاد آنان است. در این نوشتار، نمونه ‏هایى ارائه مى‏ شود.
چگونه می توان به کشمکش های هر ساله پیرامون ثبوت هلال ماه شوال پایان داد؟
مشکل ثبوت هلال ماه شوال هر ساله ذائقهء مردم را در پایان ماه رمضان تلخ می کند، وعده ای هم مریض گونه آتش بیار معرکه می شوند، وبرخی برای فرار رنج سفر را بر خود هموار می سازند، تا با افطار در سفر از مشکل احتمال انجام روزه در عید فطر - که حرام است- رهایی یابند، ولی باید فکری اساسی کرد وچاره ای دیگر اندیشید.
ولی امروز.. قبر ابن بابویه - پدر شیخ صدوق- پشت پاساژ ملت ودر کنار مسجد امام زین العابدین (ع) قرار گرفته است، جالب این است که سردر پاساژ ملت عبارت موقوفه ابن بابویه دیده می شود، ولی این موقوفه برای صاحب وقف مزاحمت ایجاد کرده است! و نما را از بین برده است..
  • تعداد رکوردها : 335